Produkty

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach zostaw nam swój adres e-mail

Akceptuje Politykę prywatności
eprinty.pl na Facebooku

PomocSpis treści

1. Rejestracja

2. Logowanie

3. Przesyłanie plików

4. Formaty plików

5. Płatności

6. Składanie zamówień

7. Jak przygotować projekt do druku?1. Rejestracja

Aby móc złożyć zamówienie w serwisie ePrinty musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Proces rejestracji odbywa się tylko raz. Jeśli odwiedzasz nasz serwis po raz pierwszy, wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli rejestrowałeś się już w serwisie ePrinty, możesz przejść od razu do logowania.

2. Logowanie

W panelu w prawym górnym rogu wpisz swój login i hasło, które podałeś podczas rejestracji. Tylko po zalogowaniu możesz sfinalizować zamówienie.

3. Przesyłanie plików

Pliki należy przesyłać na serwer FTP. W momencie rejestracji konta automatycznie zostaje wygenerowany dostęp do katalogu na koncie FTP. Login oraz hasło do konta FTP są identyczne z podanymi podczas rejestracji w systemie ePrinty.

4. Formaty plików

Zalecane formaty plików: Corel Draw (.cdr) - do wersji 11 włącznie; Adobe Illustrator (.ai); Adobe Photoshop (.psd); (.jpeg); (.tiff); Portable Document Format (.pdf). Więcej informacji na stronie "Jak przygotować projekt" dostępnej przy każdym z produktów.

5. Płatności

Standardową formą płatności w serwisie ePrinty jest przedpłata na konto bankowe. Po zaksięgowaniu wymaganej wpłaty przystępujemy do realizacji zlecenia. Dopuszczamy również możliwość płatności przy odbiorze - dotyczy wyłącznie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz dotyczy zleceń, których wartość netto nie przekracza 1500 zł. Firmy zainteresowane taką formą rozliczenia prosimy o przesłanie odpisów dokumentów rejestrowych. Po dokonaniu weryfikacji administrator serwisu nada użytkownikowi odpowiedni status pozwalający na możliwość składania zamówień przy odbiorze.

6. Składanie zamówień

Szczegółowy opis procesu składania zamówienia druku opisano w dziale 'Jak złożyć zamówienie'. W razie problemów służymy pomocą: skype: bok_eprinty; eprinty1, gg: 28742699; 33924759, email: bok@eprinty.pl, tel: (32) 455 41 42 wew.25; (32) 455 41 88 wew.25

7. Jak przygotować projekt do druku?

Podczas przygotowywania pliku pod druk offsetowy należy pamiętać o kluczowych parametrach: rozdzielczość: 300dpi, paleta barw: CMYK, spady: 2mm z każdej strony. Szczegółowa specyfikacja przygotowania projektów do druku znajduje się w dziale 'Jak przygotować projekt', która jest dostępna przy każdym z produktów.